fbpx

Komody
a police

Miesto na odkladanie všetkého, čo máte radi aj toho, čo nechcete aby bolo vidieť. Masívne komody, skrinky a police vám radi vyrobíme v takom prevedení, aké je vášmu srdcu blízke.

Tri zásuvky s pomalým dojazdom. Dve užšie, spodná širšia. Nech sa do nej zmestí všetko, čo treba. K tomu decentné madlá z čierneho kovu, ktoré ladia s rovnakými nohami.

Potrebujete viac miesta? Tak porastieme do výšky a pridáme extra zásuvku. Páčia sa vám viac masívne nohy než kovové? Žiaden problém. Stačí si povedať.

POZRI, ČO JE VO MNE

Spojili sme dub, kov a sklo a vznikla vitrína. Masívna s presklenými dvierkami a čiernymi úchytkami. Taká, čo odhalí to najlepšie, čo v nej je hneď na prvý pohľad.

VŠEHOPOLIČKA

Decentná a minimalistická. Taká, čo sa hodí kamkoľvek. Túto z dubového masívu so štíhlymi nohami sme vyrábali na chodbu. Je vysoká 95 cm, čo je tak akurát na odloženie kľúčov, telefónov, peňaženiek aj všetkého ostatného, čo vás po celom dni ťaží vo vreckách. 

Skrinka s posuvnými dvierkami. Opäť dub, opäť kovová podnož a opäť možnosť urobiť ju takto alebo tak, ako sa vám najviac páči. Fantázii a nápadom sa u nás medze nekladú.
 

Pozri ďalšie naše produkty

Vytvorte si
vašu vlastnú

Každý náš kúsok je unikátny a robený na mieru. Cena sa odvíja od rozmeru, materiálu a náročnosti prevedenia.

Orientačná cena komody

od 1500 eur

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...