fbpx

Hračky od ajnfach Spojili sme lásku k drevu, rešpekt k prírode a navrhli sme sériu drevených drobností, ktoré rozžiaria detské oči, podporia ich fantáziu a kreativitu a naučia ich, aká dôležitá je v živote rovnováha alebo aké tvory plávajú v oceánoch.

Nový život pre dubové odrezky

Vážime si drevo. Vieme koľko trvá kým vyrastie strom a preto s materiálom pracujeme s citom a rešpektom. Pri výrobe masívneho nábytku nám často zostávajú menšie i väčšie odrezky, ktorým dávame nový život a vyrábame z nich poctivé hračky, ktoré prepájajú detské svety s prírodou okolo nás.

Poctivá ručná práca

Každú hračku vyrábame ručne v našej slovenskej dielni s využitím kvalitného dubového dreva a prvotriednych certifikovaných olejov na detské hračky.

Farby nechajme na detskú fantáziu

Niektoré z hračiek sme vyrobili tak, aby mali deti priestor dotvoriť si ich podľa vlastnej kreativity. Ku každej neolejovanej rybke preto dostanete aj set 6 pasteliek, ktorými tí najmenší vdýchnu život obrovskému vráskavcovi či kosatke.

Balenie v harmónii s prírodou

Naše hračky sú vyrobené zo 100% dubového dreva z európskych lesov. Balíme ich do recyklovateľných škatuliek vystlaných prírodnou drevenou slamou, ktorú môžete použiť ako hnojivo do kvetináčov alebo ako súčasť kompostu. Čisto, zodpovedne a s rešpektom k prostrediu, v ktorom žijeme.

s

Ochrana osobných údajov

a

Všetko o nákupe

Obchodné podmienky

Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

Kontaktujte nás

+421 918 136 164
chcem@ajnafch.com

Showroom a výroba:
Kopčianska 20/D
851 01 Bratislava

No products in the cart.

Loading...