fbpx

Kto je Ajnfach?

Sme tím mladých ľudí, čo sa neboja roboty. Máme nápady, veľa energie, no aj úctu k remeslu a dôveru v ozajstnú kvalitu.  Sme ajnfach a veci robíme jednoducho tak, aby vám prinášali radosť dlhé desaťročia a prežili aj niekoľko generácií. Vitajte v našom svete!

ZAČIATKY V GARÁŽI

Jeden od malička staval bunkre. Vraj ozaj pekné, plne obytné aj so strechou. Ten druhý zase tvrdí, že mal benevolentné detstvo a neobmedzený prístup do dielne. Vyrobil si svoj prvý bicykel aj obrovskú radosť mame, keď do nových parkiet v kuchyni pozatĺkal klince. 

O pár rokov neskôr sa Jakub a Ľudo stretli pri práci a zistili, že robota im spolu ide akosi viac od ruky.  Začali v malej garáži a tvorili kreatívne fit-outy pre firmy. Jedným z ich prvých klientov bol (nečakane) Martinus, ktorý svoje zasadačky v štýle Narnie,  Malého princa a Pána prsteňov používa dodnes.

Vtedy mali chalani len jednu pílku, jednu vŕtačku a malú garáž, v ktorej zistili, že nemôžu robiť všetko, no túžia robiť jednu vec a ozaj poriadne.  Koncom roka 2019 tak vznikla mladá stolárska dielňa.

ROZRÁSTLI SME SA
O DIELŇU, ĽUDÍ A STROJE

Vedeli, že chcú pracovať s drevom a že masív a kvalita bude ich cestou. V dobe, keď sa na trh chrlia lacné a netrvácne nábytky z drevotriesky s veľkou ekologickou stopou a žiadnou dušou, začal Jakub, Ľudo a ich malý tím rovnako naladených nadšenocov, vyrábať poctivé kúsky vo svojej novej dielni v bratislavskej Petržalke.  Pribudlo nové náradie a profesionálne mašiny. Chuť robiť dobré veci zostala rovnaká.

Jakub

Musí mať fyzický kontakt s robotou a drevu sa najradšej venuje od chvíle, keď surový kus dorazí do dielne. Jakub Adásek má najradšej manuálnu prácu a kreativitu. Vyzná sa v technológiách a rád dizajnuje a vylepšuje produkty. O niečo menej rád komunikuje s vonkajším svetom, ale na to tu má Ľuda.

Ľudo

Majster slova, klávesnice a finalizátor vašich nápadov. Ľudo Franta vám pomôže preniesť ideu na papier, doladí s vami detaily a na konci vám tiež povie, koľko to bude stáť. Nemusíte sa báť, s Ľudom to nebude žiadna nuda. Okrem citu pre detail má totiž aj zmysel pre humor.

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...