fbpx

Free shipping for orders over $59!

Jedálenské
stoly

Hovorí sa, že láska ide cez žáludok. Lenže k dobrému jedlu patrí aj dobrý stôl. Ak by ste mali investovať iba do jediného masívneho kúsku do svojho domova, nech je to on. Veď práve pri jedálenskom stole každý deň sedávate, po večeroch hrávate pexeso, popíjate víno, rozprávate sa a žijete  život. 

DUBOVÝ MASÍV S KOVOVOU PODNOŽOU

Dub je pevná a trvácna drevina, ktorá aj pri každodennom stolovaní vydrží roky. Tento fešák má jednoduchú kovovú podnož v čiernej farbe, no podnožiam sa medze nekladú a tak vám ju radi spravíme väčšiu, širšiu, bielu, inofarebnú a samozrejme aj drevenú.

NA VEĽKOSTI ZÁLEŽÍ!

Pri jedálenskom stole určite. Práve preto vám ho vyrobíme na mieru. Presne taký veľký, aby vám zapasoval do priestoru a tiež taký, aby sa zaň zmestili všetci členovia rodiny.

NAOZAJ NA MIERU

Pri tvorbe vášho stolu myslíme na každý detail. Vybrať si môžete druh dreviny, jej opracovanie aj povrchovú úpravu. Spolu s vami navrhneme podnož, ktorá môže byť masívna alebo kovová a pri veľkosti sa nebudeme rozprávať len o dĺžke, šírke a výške, ale aj o hrúbke vrchnej dosky.

BEZLEPKOVÝ
ORECHOVNÍK

Pozdĺžne narezaný a naparený kmeň orecha, v ktorom vidíte celý jeho život. Šírka sa líši na každom mieste tak, ako kmeň prirodzene rástol. K masívnemu orechu sme zvolili pevnú kovovú podnož a tak vznikol jedinečný stôl. Fantastický orechovník, len úplne bez lepku.

99% DREVA

A ten zvyšok? Len kúsok ocele, ktorá drží lichobežníkové masívne nohy pevne na mieste.  Celodrevený, celomasívny, celodubový stôl natretý iba prírodným olejom pre zachovanie jeho prirodzenej krásy.

DVE VEĽKOSTI
V JEDNOM

Môže byť kompaktný aj veľký. Rozkladací stôl je ideálnym parťákom do malých priestorov a riadi sa heslom, že za dobrý stôl sa veľa ľudí zmestí. Tento je dubový s masívnymi nohami natretými načierno a natrie to každému, kto neverí v jeho kapacitné možnosti.

Pozri ďalšie naše produkty

Vytvorte si
váš vlastný

Každý náš kúsok je unikátny a robený na mieru. Cena sa odvíja od rozmeru, materiálu a náročnosti prevedenia.

Orientačná cena jedálenského stola

od 1000 eur

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...