fbpx

SHOWROOM

TREBA VIDIEŤ NAŽIVO

Vieme, že nábytok nekupujete každý deň. Môže byť s vami mnoho rokov a preto si ho treba dôkladne vybrať. Pred kúpou ho určite chcete vidieť, dotknúť sa ho. Vieme ako sú pre vás všetky detaily dôležité, preto si u nás v showroome môžete nábytok vyskúšať a chytiť sa našich precízne prepracovaných kúskov. 

DOKONALÝ SERVIS A PORADENSTVO

Keďže trh ponúka nespočetné množstvo stolov, komôd a to v rôznych vyhotoveniach, nie je vôbec ľahké si vybrť. práve preto si vypočujeme si vaše potreby a v Ajnfach vám profesionálne poradíme, nájdeme tie najlepšie materiály a kúsky práve pre vás, či už z masívu alebo klasickej drevotriesky. Vyznáme sa v tom, čo je kvalitné dlhotrávacne a odolné. Sme profesionáli v práci s drevom a vieme zabezpečiť kompletné zariadenie vašej nahnuteľnosti.

VZORKY, FARBY, MATERIÁLY A PRODUKTY

Nie je to len o prírodnej farbe dreva. Svet je plný farieb preto v showroome máme pre vás paletu viac ako 40 moridiel na reálnych vzorkách z masívneho dreva. Vybrať si viete z množstva dyhovaných materiálov a druhov dýh. Samozrejme nechýba ani paleta laminovaných materiálov. 

NÁHĽAD DO VÝROBY

Nebýva pravidlom, že showroom je spojený s výrobou. U nás máte možnosť nahliadnuť do srdca Ajnfachu, do dielne. Máme pre vás sklenenú galériu, kde priamo zo showroomu môžete vidieť ako prebieha výroba produktov Ajnfach.

NÁKUP DOPLNKOV SKLADOM

Showroom nie je len naša výstavná skriňa, ale aj predajňa. Stačí prísť a môžete si vybrať z množstva doplnkov skladom. Urobte si radosť a nakúpte u nás aj drobnosti, ktoré doladia váš interiér. Vázy, dosky na krájanie, hračky, držiaky na klúče, čokoľvek z pod rúk dizajnérov Ajnfach. Platiť sa dá samozrejme aj kartou.

Nie sme len v Bratislave

Naše nábytky nájdete aj mimo nášho showroomu. V hlavnom meste sme pre vás na 3 miestach. Masívne stoly krásne ladia s pohovkami od spoločnosti Nesia na Galvaniho 6. 

Sme aj mimo Bratislavy.  Naše produkty môžete vidieť aj v Banskej Bystrici v predajni Nesia na Dolnej 19.

Kde nás nájdete

Na New Living Center – Bratislava 

Rožnavská 5303/4, 821 04 Bratislava

Najrýchlejšie sa k nám dostanete druhým vchodom, ktorý sa nachádza pod prístreškom budovy. 

Ak vojdete hlavným vchodom, stačí zahnúť do prvej uličky vpravo a na konci Vás už čakáme.

Otváracie hodiny

Po – Pi / 9:00 – 18:00

Sobota / otvorené po telefonickej dohode vopred na +421 905 308 742

Nedeľa / zatvorené

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...