fbpx

Hodnoty

KVALITA

Máme radi masív a veríme, že je tou najlepšou voľbou. Vyrábame nábytok, ktorý si nekupujete na chvíľu. Naopak, tvoríme kúsky, ktoré prežijú generácie a budú dlho a pevne stáť na svojom mieste, no neroztrasú sa ani pri presunoch či sťahovaní. Veríme, že všetci by sme sa mali obklopovať kvalitnými vecami, z ktorých je cítiť energiu, život a poctivú robotu.

DETAIL

Každý kúsok vzniká u nás doma. Na Slovensku. Každý kúsok vyrábajú naše vlastné ruky a ruky našich kolegov, pre ktorých je ručná práca vášňou. V mladom tíme meníme tradičný pohľad na remeslo na súčasný a nadčasový. Dbáme nielen na funkcionalitu, ale tiež na detaily, ktoré doťahujeme do dokonalosti.

PRÍSTUP

Nie sme iba dielňa, ktorá pracuje s drevom. Sme skupinka zanietených mladých ľudí, ktorí naozaj túžia po tom, aby ste si vybrali správne. Ku každému klientovi preto pristupujeme individuálne, snažíme sa uchopiť vaše potreby a priestor, do ktorého naše výrobky vstúpia.

UNIKÁTNOSŤ

Každý kúsok masívu je unikátny. Stromy sú živé organizmy a ani jeden z nich nie je rovnaký. Tak ako naše návrhy a vaše nápady. Finálny produkt nám pomáhate doladiť práve vy. Vkladáme do neho našu prácu a vaše túžby. Okrem dreva pracujeme aj s inými prírodnými materiálmi ako kov, kameň alebo sklo a tak má každý kúsok vlastnú osobnosť a charakter.

EKOLÓGIA

Vážime si drevo. Vieme koľko trvá kým vyrastie strom a preto s materiálom pracujeme s citom a rešpektom. Zo zvyškov vyrábame drobné doplnky a zvyšný odpad plánujeme spracovávať na peletky, ktoré sa budú ďalej používať na kúrenie. V dielni recyklujeme, používame prírodné oleje a udržateľné prírodné materiály.

STAROSTLIVOSŤ

Nábytok z masívu sa nevyhadzuje, ale opravuje. Ak sa vám pri používaní stane akákoľvek nehoda, ak drevo začne pracovať, ak ho bude treba prelakovať alebo vybrúsiť, sme tu vždy pre vás. V ajnfach si nekupujete iba nábytok, ale aj garanciu kvality a prísľub, že o vaše kúsky sa radi postaráme aj v budúcnosti.

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...