fbpx
Ak ste niečo nenašli

Stačí nás kontaktovať

Telefónnom čísle: +421 917 813 683 alebo
emailom na chcem@ajnfach.com

Užitočné informácie

Kde a ako si môžem kúpiť nábytok Ajnfach?

Nábytok od spoločnosti Ajnfach Woodworks, s.r.o., si môžete objednať prostredníctvom internetoveho obchodu www.ajnfach.com/ajnfach-eshop alebo odoslaním emailu na adresu chcem@ajnfach.com prípadne telefonicky na číslo +421 917 813 683.

Vyrába Ajnfach aj nábytok na mieru?

Áno stačí ak nám zašlete email na adresu chcem@ajnfach.com s približnými požiadavkami na nabytok, ktorý by ste chceli vyrobiť. Nejlepšie je priložiť aj obrázok prípadne fotografiu nábytku, ktorý vás inšpiroval. Odporúčame priložiť aj 3 základné rozmery a to výšku, šírku a dĺžku. nezabudnite na vaše telefónne číslo, aby sme sa s vami vedeli, čo najrýchlejšie spojiť a brebrať jednotlivé detaily, ktoré nám pomôžu pre vytvorenie približnej cenovej ponuky. 

Z akých druhov masívneho dreva si viem vybrať?

Ajnfach pracuje najšastejšie s dubovým, orechovým, jaseňovým masívom. Samozrejme nie je problém ani s javorom alebo brestom. Ak má záujem klient o ihličneté alebo exotické drevo, veľmi radi mu vyhovieme. Vzorky dreva a jeho povrchovej úpravy pre lepší výber máme u nás v showroome na Kopčianskej 20/D v Bratislave.

Pracuje Ajnfach aj s drevotrieskou?

Nie, spolločnosť Ajnfach nepracuje s drevotrieskou ani s MDF doskami. Naše nábytky sú buď masívne alebo z brezovej preglejky.

Čo mám zahrnuté v cene nábytku na mieru?

V cene nábytku na mieru ze zahrnutý 3D návrh nábytku, materiál a výroba. Doprava a prípadná vynáška a montaž nie sú zahrnuté v cene, nakoľko tieto ceny sú individuálne a záležia od viacerých faktorov. Pri cenovej ponuke na nábytok na mieru každý kupujúci obdrží aj kalkuláciu na dopravu a prípadné vynosenie a montáž podľa údajov, ktoré nám klient dodala. Cena vynosenia vždy záleží od vzialenosti od miesta parkovania k miestu umiestnenia. Poschodia, na ktoré sa nábytok vynáša. Tiež cenu ovplyvňuje prítomnosť výťahu a jeho veľkosť resp. použiteľnosť.

Musím zaplatiť za nábytok na mieru aj zálohu?

Áno, po odsúhlasení nábytku, ktorý si vybral ako výrobu na mieru musí uhradiť zálohovú faktúru vo výške 70% ceny zakázky spolu so 70% poplatku za dopravu a prípadnú montáž a vynosenie. Po obdržaní tejto platby na náš účet postupuje objednávka do výroby, ktorá trvá v prípade výroby namieru 8 týždňov. Vo výnimočných prípadoch môže maximálne 12 týždňov.

Koľko trvá výroba nábytku na mieru?

Po pripísaní 70% zálohy na náš účet zvyčajne dodávame tovar do max 8 týždňov. Vo výnimočných prípadoch, čo sú napríklad nepredvídaná situácia pri pandémií alebo veľmi špecifické požiadavky na výrobu zo strany klienta je doba dodania max 12 týždňov. 

Sú ceny na internetovom obchode fixné?

Áno ceny produktov a dopravy pri objednávkach cez internetový obchod sú fixné.

Môžem nábytok z internetového obchodu najskôr vidieť?

Áno, ak je práve skladom viete si daný nábytok pozieť u nás v showroome na Kopčianskej 20/D v Bratislave, kde vás radi privítame každý pracovný deň od 9:00 do 17:30. Ak máte záujem o návštevu mimo otváracích hodín, stačí sa telefonicky dohodnúť na čísle +421 918 136 164

Ako mám nábytok ošetrovať?

Každý masívny nábytok vyrobený v dileni Ajnfach je vždy ošetrený niekoľko násobnou vrstvou prírodného voskového oleja. Ku každému nábytku pribalujeme aj nádobku s olejom, ktorý by ste mali paožívať na ošetrenie našich nábytkov. Pravidelné ošetrovanie predĺži jeho životnosť. V prípade kuchynských dosiek alebo dosiek jedálenských stolov odporúčame ošetrovať drevo aspoň raz za 2 mesiace. V prípade nie vľmi namáhaných povrchov ako sú komody, skrinky, police alebo postele, stačí raz za pol roka.  Na pravidelné ošetrovanie pri upratovaní stačí použiť napr. čistiaci prípravok Pronto, ktorý drevo ošetruje a vytvára na ňom odolný povrch.

Čo ak sa mi nábytok rýchlo opotrebuje alebo mi ho poniačia napr. deti alebo domáci miláčik?

Masívny nábytok je veľmi odolný, hlavne ak je vyrobený z ihličnatého dreva. V prípade ak by došlo k hlbokému poškodeniu stačí sa nám ozvať a mi Vám nábytok po obhliadke vieme takmer vždy lokálne opraviť tj. vybrusiť, vyčistiť a opätovne naolejovať. Nakoľko používame výhradne prírodné voskove oleje, je možné nábytok opravovať na mieste u vás doma. Tento úkon je individuálne spoplatnený.

Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

Kontaktujte nás

+421 918 136 164
chcem@ajnafch.com

Showroom a výroba:
Kopčianska 20/D
851 01 Bratislava

No products in the cart.

Loading...