fbpx

Výroba nábytku na mieru

Ak potrebujete promtne zariadiť nehnuteľnosť kvalitným a dobre prepracovaným nábytkom sme tu pre vás. Ajnfach Vám okrem masívnych solitérov dodá zariadenie do celého bytu alebo domu, od kuchyne až po šatník alebo kúpelňu. Samozrejme nejde len o masív.

Kuchyňa, spálňa, obývačka, kúpelňa, detská izba od Ajnfachu

Nábytok od jedného dodávateľa

V Ajnfachu vám viem zabezpečiť všetko pod jednou strechou. Do vašej nehnuteľnosti vyrobíme klasický drevotrieskový nábytok. Dodáme striekané dvierka a povrchy, stačí si vybrať z RAL alebo NCS palety farieb. Tiež u nás pochodíte aj s výrobou z dyhovaných materiálov, či už MDF, preglejka alebo DTD. Samozrejmosťou sú zámočnícke práce. 

Dodanie vždy do 10-12 týždňov

Stolárov je veľa avšak takmer všetci nemajú čas alebo voľné termíny. U nás to nehrozí. Našou výhodou je, že vám nábytok dodáme vždy do 10-12 týždňov od úhrady zálohy. Výrobu si riadime, tak aby sme vždy stíhali a zákazník bol vždy spokojný. 

Výber ralizácií

Vypracovanie cenovej ponuky

Túžite po dokonalej spálni alebo detskej izbe pre vaše ratolesti? Máte návrh od architekta a nemá ho kto zrealizovať? Práve na to sme tu. V Ajnfachu Vám vytvoríme cenovú ponuku, ak budete súhlasiť pustíme sa do dielenskej dokumentácie a následne do výroby nábytku do vysnívanej izby alebo celého bytu alebo domu. 

Pracujeme so všetkými materiálmi

Nebýva pravidlom, že showroom je spojený s výrobou. U nás máte možnosť nahliadnuť do srdca Ajnfachu, do dielne. Máme pre vás sklenenú galériu, kde priamo zo showroomu môžete vidieť ako prebieha výroba produktov Ajnfach.

Naše produkty do vášho exteriéru

Ajnfach nábytok nie je len pre váš byt či dom, ale aj terasu alebo záhradu. Stačí ak sa nám ozvete s vašim nápadom, či už máte záujem o exterérový stôl, lavicu alebo kvalitnú záhradnú kuchyňu. Alebo máte záujem o takéto masívne sedenie.

Nie sme len v Bratislave

Naše nábytky nájdete aj mimo nášho showroomu. V hlavnom meste sme pre vás na 3 miestach. Masívne stoly krásne ladia s pohovkami od spoločnosti Nesia na Galvaniho 6. Tiež nás nájdete v obchodnom dome Styla v predajni Merito a od marca v Atrium v Libre Interior Design na 2. poschodí.

Sme aj mimo Bratislavy.  Naše produkty môžete vidieť aj v Banskej Bystrici v predajni Nesia na Dolnej 19.

Kde nás nájdete

Na Kopčianskej 20/D v bratislavskej Petržalke v areáli bývalej Matadorky. 

Od železničnej stanice Petržalka pokračujte smerom dolu po Kopčianskej ulici, po 800m odbočte vpravo do areálu. 

Na budove v pravo uvidíte logo Ajnfach. Stačí vojsť do podjazdu pre autá. Hneď za podjazdom môžete zaparkovať priamo pred vstupom do showroomu.

Otváracie hodiny

Po – Štr / 9:00 – 17:00

Piatok / otvorené po telefonickej dohode vopred na 0908 155 881

Sobota / otvorené po telefonickej dohode vopred na 0918 136 164

Nedeľa / zatvorené

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...