fbpx

Ako to funguje?

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Najčastejšie vyrábame masívne kúsky podľa toho, čo si sami vysnívate. Veď práve vy najlepšie viete, aký by mal byť rozmer, druh dreviny a dizajn, ktorý najviac ulahodí vášmu oku aj domovu. Pri tvorení návrhu vám radi poskytneme aj naše rady, skúsenosti a nápady, aby bol finálny výrobok praktický, ľahko udržiavateľný a aby vám dlho a dobre slúžil.

Podľa architektonického návrhu

Pri výrobe sa často riadime aj tým, čo vám nakreslili architekti. Najmä väčšie kúsky ako kuchyne, komplikovanejšie policové systémy alebo postele s úložným systémom si vyžadujú precízne naplánované detaily. Návrh vám vieme spracovať aj u nás, no ak máte vlastného architekta, vyrobíme pre vás masívny kúsok presne podľa profesionálnej skice.

SOLITÉR, KTORÝ
STAČÍ OBJEDNAŤ

Ak ste u nás videli stôl, stolík, nočný stolík, skrinku pod umývadlo alebo iný kúsok, ktorý presne spĺňa vaše očakávania, radi vám rovnaký alebo podobný vyrobíme na objednávku. Samozrejme, pri každom produkte je možné pozmeniť veľkosť, povrchovú úpravu alebo farbu podnoží či iných detailov. Napíšte nám a všetko spoločne doladíme tak, aby ste boli absolútne spokojní.

HOTOVÉ PRODUKTY

Voláme ju Divízia Drobností a práve do nej raz za čas pridávame malé produkty, ktoré už sú hotové a pripravené vydať sa na cestu k vám domov. V Divízii Drobností aktuálne nájdete niekoľko veľkostí kuchynských dosiek, vešiaky a stojany na šaty a v budúcnosti plánujeme pridať aj ručne vyrábané drevené hračky. Pre aktuálnu ponuku hotových produktov, kliknite sem.

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...