fbpx

Masívny nábytok Ajnfach VIANOČNÉ POTEŠENIE Urobte si radosť a potešte správnym darčekom pod stromček seba aj celú rodinu! Pripravili sme pre vás špeciálne Vianočné potešenie, vďaka ktorému nielen oživíte váš jedálenský priestor výnimočnými kúskami, ale zároveň si môžete ku každému jedálenskému stolu vybrať konferenčný stolík podľa vášho výberu len za polovicu.

Stíhame doručenie do Vianoc

Vianoce sa blížia a mnohý z Vás určite túžia po novom masívnom jedálenskom stole, kde by mohli pohostiť celú rodinu. S Ajnfach sa nemusíte báť, že by ste Váš jedinečný kusok nedostali do Vianoc. Ak si objednáte niektorý z našej ponuky jedálenských stolov  do 17.novembra, do Vianoc ho máte u vás doma.

Pevné, odolné a stále

Mnohí sa pýtate, ako pevné su naše výrobky. Môžeme Vám povedať, že tie najpevnejšie. Všetky naše výrobky a stoly obzvlášť sú konštruované tak, aby Vám prinášali radosť a komfort a pri tom boli extra pevné, odolné a prispôsobené na mnohoročné používanie bez nutnosti mechanických opráv. Masívny nábytok jednoducho drží, vydrží aj vyčínanie vašich detí.

Pokojné zímné chvíle pri šálke čaju

Nie je nič krajšie, ako si počas dlhých nočných večerov sadnuť na pohovku alebo do kresla, vedľa ktorého máte poriadny dizajnový konferenčný stolík so šálkou horúceho čaju alebo rozvoniavajúcej kávy. Neprehliadnite aktuálnu ponuku masívnych konferečných stolíkov, ktoré k jedálenskému stolu dostanete do 17.novembra za polovicu.

Nestačí klasika? Vyberte si z monolitov

Zapadne do každého priestoru

Nemusíte sa báť, že masívne stoly z našej ponuky sú pre vás príliš malé alebo príliš veľké. V eshope nájdete vždy 3 až 4 rozmery. Ak by Vám ani tieto nevyhovovali, pokojne nám napíšte email na chcem@ajnfach.com a my Vám daný masívny stôl vyrobíme vo vašich rozmeroch a samozrejme môžete si k nemu vybrať aj niektorý z konferečných stolíkov len za polovicu. Stačí urobiť objednávku buď emailom alebo cez eshop do 17.novembra.

s

Ochrana osobných údajov

a

Všetko o nákupe

Obchodné podmienky

Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

Kontaktujte nás

+421 918 136 164
chcem@ajnafch.com

Showroom a výroba:
Kopčianska 20/D
851 01 Bratislava

No products in the cart.

Loading...