Zariaďovanie kancelárii


zariaďovanie priestorov

Do priestoru prinášame emóciu

Je to jednoduché. Ajnfach je tu pre vás, keď chcete zariadenie na mieru, keď chcete byť unikátny, keď vám okrem samotného priestoru chýba genius loci. Základom je vniesť do priestoru dušu a dizajn.

Budťe unikátny

Art v priestore

Odlíšiť sa od zvyšku je základ. Ponúkame vám na mieru navrhnuté umelecké diela vytvorené iba pre vás od šikovných slovenských výtvarníkov. Váš priestor bude originálny a zároveň podporíte mladé talenty.

Pozrite sa bližšie

Ako tvoríme a premýšlame

  • Individuálny prístup

    Netvoríme štandardné priestory, ale tie, ktoré majú vzbudiť obdiv a tešiť oko. Ku každému klientovi pristupujeme s osobitným prístupom.

  • Hľadanie prepojenia a témy

    Myšlienka priestoru musí mať príbeh a zámer, preto najprv tvoríme ten a potom dizajn, ktorý ho popisuje. Z našich riešení je vždy cítiť umeleckosť, pohodlie a dušu.

  • Klienti nám musia veriť

    Návrh kancelárskeho, verejného alebo gastro priestoru je práca, ktorá vo výsledku vytvára celok. Je to spleť materiálov a väzieb medzi nimi. S klientom o nich diskutujeme, predstavíme víziu a plán. Chceme tvoriť produkty a priestory, na ktoré sme hrdí my aj náš klient.

OBJAVUJTE

Vybrané projekty

Coworking HubHub Bratislava

február 2019


Rhodium, Panská ul. Bratislava

jún 2018


Kancelárie Obchodná ul., Bratislava

júl 2018


Piano Media, Štefánikova Bratislava

september 2018


Kancelárie, Martin

september 2017


Campus Mlyny, Mlynská dolina Bratislava

april 2017


TASR, Dúbravská cesta Bratislava

august 2016

Umenie + office = renesancia

Keď od vás budú odchádzať, zapamätajú si vás. Váš priestor, či už je to open space, reštaurácia alebo recepcia, s nami dostane výnimočný look. Pretože vieme, že v dnešnej dobe to nie je len o nábytku z katalógu.

príbeh spoločnosti

namaľovali sme 10 rokov

vitajte vo vesmíre

príbeh o svete, kde sa ťažia klávesnice

príbehy a hrdinovia vyšli z kníh

4 tabule, 4 príbehy rukou nášho artistu ako dekor chodby

Pulitzer

novinárska zasadačka

1
2
3
4


Kancelárske priestory

Radi vám pomôžeme so zariadením kancelárie a zasadačiek. Samozrejme, netradične. Vyhýbame sa bezduchému štýlu korporátnych priestorov.


Verejné priestory

Zameriavame sa aj na priestory pre väčšie masy ľudí – lobby či recepcie. Na miesta, kde chcete svojim klientom ukázať, kto ste. Tvoríme hravý, praktický a reprezentatívny priestor.


Gastro

Zariaďujete reštauráciu či kaviareň? Máte v hlave predstavu jej štýlu, ale potrebujete niekoho, kto vie tieto vízie zhmotniť? Vytvárame návrhy a dizajn tak, aby sa vaši hostia vždy cítili dobre.


Pracovne

Chcete mať jedinečnú kanceláriu, ktorá bude mať svoju špecifickú atmosféru a kde sa budete cítiť možno skoro tak dobre ako doma? Na to sme tu.