Piano Media, zelený office

Piano Media – oživenie priestoru

Poloha: Bratislava, Slovensko
Stav: ukončený
práce: návrh interiéru, výroba a dodanie nábytku
Sektor: kancelárske priestory
Klient: Piano Media, s.r.o.

Piano Media mnohí z nás poznajú ako startup, ktorý na Slovensku spustil éru platieb za online médiá. Firma aktuálne pôsobí v USA, no v Bratislave má niekoľko oddelení, ktoré bolo treba refrešnúť a vložiť do nich modernejší a zelenší vzhľad. 

Zamýšlali sme sa hlavne nad zjednotením priestoru. Ten je veľmi členitý, rozložený na dvoch poschodiach. Bolo treba nájsť prvky, ktoré budú Piano charakterizovať. Zvolili sme drevené obklady a predely doplnené o živé rastliny. 

Priestor dostal svoju zelenú zasadačku, ďalšiu v štýle džungle a v slovenskom štýle s originálnym fujarovým svietidlom. Nezabudli sme ani na chillout zónu, kde si môžu zamestnanci oddýchnuť v hojdacej sieti.

Masívny jaseňový stôl doplnený o dubové motýliky prirodzene zapadá do atypovej zasadačky.Zasadačka venovaná slávnym novinárom a významným udalostiam v novinárskom svete.

Koncept pozostáva z vybraných medzinárodných novín, ktoré tvoria podklad pre umelecké stvárnenie udalostí a podobizní slávnych novinárov. Celkový koncept dotvárajú prvky z OSB dosky: stôl a nami vyrábané stropné LED svietidlá.