Our Services

Čo robíme

Štúdio Ajnfach sa venuje predovšetkým finalizáciám kancelárskych a komerčných priestorov. My prichádzame v čase, keď je váš office pred čiastočnou rekonštrukciou alebo potrebujete do vášho pristoru dostať výnimočnosť, originalitu – jednoducho kancelárii vdýchneme dušu a život.

jednoducho ajnfach

U nás je všetko možné

Ajnfach sme založili s myšlienkou dodávať klientom riešenia, ktoré nepovažujeme za bežné a štandartné. Naším cieľom bolo tvoriť vždy unikátne prvky. Pri našich produktoch  a snažíme sa o maximálnu jedinečnosť. Naša kreatíva je odviazaná.  Vytvárame “šialené” nábytkové a priestorové doplnky. Máme radi voľnú ruku a dôveru klienta. Nie sme klasickí architekti, skôr umelci. Sme unikátni tým, že priestoru vieme dať dušu a život.

Zariaďovanie kancelárií

Máte hotový priestor a potrebujete vyriešiť rozloženie, dizajnový nábytok na mieru, alebo dostať dušu a vašu identitu do kancelárie. Sme tu pre Vás.
Viac


Art v priestore

Odlíšiť sa od zvyšku je základ. Ponúkame vám na mieru navrhnuté umelecké diela vytvorené iba pre vás, od mnohých slovenských výtvarníkov. Váš priestor bude originálny a jedinečný a zároveň podporíte mladé talenty.
Viac


Výroba nadštandartného masívneho nábytku

Milujete masívne drevo, chcete byť doma alebo v práci výnimočný. Potešte sa dokonalým kusom prírody. Naše masívne stoly a nábytky sú výnimočný a vkusný doplnok pre každého náročného klienta.
Viac


Spoluvýroba inteligentných zrkadiel

Už viac ako rok spolupracujeme so spoločnosťou Smart Vikings na slovenskom startupe Smart Mirror -inteligentné zrkadlo, zobrazujúce informácie v reálnom čase.
Viac