fbpx

Nábytok
pre gastro

Gastro nám je viac než blízke a kúsok nášho masívu by ste našli hneď v niekoľkých šťavnatých prevádzkach.  Tu je malá ochutnávka.

MÄSO, PIVO, DREVO

Z DUBOVEJ FOŠNE DUBOVÝ PULT

Mladé, no už teraz legendárne bratislavské mäsiarstvo. Mäso od Romana vyrába šialené fajnovosti a my sme zase vyrobili niečo fajnové pre nich – dubové vrchy pultov v surovom kartáčovanom prevedení.

RAW KARTÁČOVANÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

BREZOVÁ PREGLEJKA
KU KÁVE

Niekoľko tenkých vrstiev brezovej dyhy spojených v trvácnu preglejku. Tá slúži dobre, dlho a je priateľská aj ekonomicky. Hodí sa ku káve a koláču, na stoly, lavice aj pulty.

RÝCHLO, KVALITNE A TRVÁCNE

Bistro Otto! v tom malo jasno.  Chceli niečo rýchlo vyrobené,  dlhotrvácne a pripomínajúce Berlín.  Tak vznikli stoly, lavice, police aj pult z kombinácie preglejky, masívu a surovej ocele.

JEDNODUCHÁ A FUNKČNÁ POLICA NA DOTVORENIE PRIESTORU

Pozri ďalšie naše produkty

Otvárate
prevádzku?
S nábytkom vám
radi poradíme.

Dohodneme obhliadku a doladíme vašu predstavu. Poznáme gastro a spoločne môžeme vytvoriť priestor, v ktorom sa zamestnancom dobre pracuje a zákazníkom chutí.
 
Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...