My

Sme tím dizajnérov, umelcov a stolárov, ktorí navrhujú a zhotovujú prostredie, kde chcete pracovať

MY

Nie sme klasické architektonické štúdio. Tvoríme umenie v kanceláriách

Sme malé slovenské kreatívne štúdio, ktoré sa zameriava na rekonštrukcie kancelárskych a komerčných priestorov. Dizajnujeme čiastočné a celkové rekonštrukcie pre klientov, ktorí chcú, aby ich priestor korešpondoval s aktuálnymi dizajnovými a funkčnými potrebami. 

Venujeme sa predovšetkým individuálnym želaniam na mieru. Dôraz kladieme na neunifikované a neštandardné riešenia mimo veľkých dodávateľov. Navrhujeme a vyrábame nábytok. Takmer všetko ručne, ale predovšetkým poctivo. Máme radi voľnú ruku a dôveru klienta. Nie sme klasickí architekti, skôr umelci. Sme unikátni tým, že priestoru vieme dať dušu a život.

NÁŠ PRÍBEH

Začalo sa to rekonštrukciou trojizbového bytu

Ako má vyzerať priestor? Tak, aby sa v ňom väčšina ľudí cítila dobre. Vedieť načúvať tým, ktorí v ňom budú žiť alebo pracovať, je umenie, ale predovšetkým potreba pre nás, ak chceme splniť požiadavky klienta. Po pozitívnych referenciách na rekonštrukciu bytu sme sa rozhodli skúsiť niečo väčšie. Dostali sme príležitosť dodekorovať nové priestory Tlačovej agentúry SR. 

Sily sme neskôr spojili so spoločnosťou Collective a spolu sme navrhli coworkingový priestor v bratislavskej Mlynskej doline. Následné projekty nás prinútili otvoriť väčšiu dielňu, kde naše produkty tvoríme dodnes. Sme radi, že vytvárame kancelárie a priestory, kde ľudia naozaj radi pracujú.


FILOZOFIA

Všetko je možné.
Zhmotníme sny, emócie, príbehy

Pri každom projekte si vypočujeme potreby klienta a jeho zamestnacov. Zohľadníme ich potreby a vízie. Ak chce klient zasadačku v štýle objavovania kozmu, nie je problém urobiť z raketoplánu zasadačkový stôl. Nič nie je nemožné, preto spolu s klientom hľadáme riešenia.

Vždy využívame iba áčkovú preglejku a masívne drevo rôznych druhov a prvotriednej kvality. Opracovanie aj finalizácia materiálov prebieha v našej dielni.

Spolupracujeme so slovenskými remeselníkmi, prostredníctvom ktorých vie byť výsledný produkt dokonalá a funkčná zmes materiálov a prevedení.

Jednoducho my

Ľudovít Franta / ideamaker
Jakub Noel Adásek / head of construction &production
Tomáš Čekovský / carpenter & artist

Ručná poctivá práca a dôraz na detail