fbpx

Konferečné
stolíky

Podržia vám drink, urobia priestor pre tapas s priateľmi, znesú to, keď sa na nich zrazu ocitne váš milovaný štovrnohý a nebudú odvrávať ani vtedy, ak si na ne pri dobrom filme vyložíte nohy. Voilá! Aj takto môžu vyzerať konferenčné stolíky.

NA KAŽDÝ DRINK,
KÁVU A ČAS

BIELY JAVOR

Takmer celý kmeň. Zbrúsili sme kôru a ponechali jeho ozajstný tvar aj so všetkými nedokonalosťami. Ošetrili sme ho bielym olejom a pridali bielu kovovú podnož.  Je to veľký pán, len s jemným výrazom.

NÁŠ ÚPLNE
PRVÝ S___

Tento tu hore bol náš úplne prvý. Stôl z jaseňa. Masívnu dosku sme rozpílili, naspäť spojili a tak vznikol vrch a jedna z nôh. Druhá noha je kovová a dodáva mu ľahkosť, priestor a sexepíl.

Dub opálený horákom a zaolejovaný kvalitným olejom. S priemerom 80 cm a jemnou kovovou podnožou je ideálny parťák na život, ktorý nemusí byť len čierno-biely.

BLACK ON BLACK

JEDEN ALEBO DVA?

Plnokrvný orech v priečnom reze, kde vidíte celý jeho život, kresbu aj letokruhy.  Otázkou zostáva, či chcete čítať z jedného alebo vám vyrobíme hneď dva. Veď pozrite, ako im to spolu sekne!

Dubový masív s naturálnou povrchovou úpravou. Taký ten, čo vás bude deň čo deň pozývať, nech si sadnete okolo a urobíte si čas. Na seba aj na obdivovanie jeho vnútornej krásy.

Masívny minimalizmus. Kde končí jedno, tam začína druhé. Neruší, nekričí, len ticho stojí a čaká, kedy sa okolo neho začne diať život.
 

Pozri ďalšie naše produkty

Vytvorte si
váš vlastný

Každý náš kúsok je unikátny a vyrobený na mieru. Cena sa odvíja od rozmeru, druhu dreviny a náročnosti prevedenia.

Orientačná cena konferenčných stolíkov

od 600 eur

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...