fbpx

Free shipping for orders over $59!

Knižnice

Všetky životné múdrosti sa nedajú nosiť v hlave,  no môžete ich uložiť do políc knižnice. Tak nech to miesto stojí za to! Radi pre vás vyrobíme takú knižnicu, čo akurát zapadne do priestoru.

MYSLÍME DOPREDU, DOZADU AJ DO STRÁN

Základom je poznať vás a priestor, do ktorého vstupujeme. Potom už ľahko domyslíme detaily, ktoré sú funkčné aj dobre vyzerajú. Perforácia nad radiátorom, zarážky proti padajúcim knihám, extra priestor na prácu. Všetko je možné.

DUB + KOŇAK

Túto knižnicu sme ladili k existujúcemu nábytku. Aby farby hrali a dizajn sedel,  dubový masív sme ošetrili olejom koňakovej farby.

Úložný priestor na oboch stranách a miesto na prácu v strede. Lebo knižnice sa nemusia ťahať iba do výšky a niekedy im svedčí aj šírka.

Knižnica, ktorá sa prispôsobuje miestu. Dokonale zapadá do voľného priestoru a kopíruje roh steny, ktorý netradične vytŕča do priestoru.  Význam slovného spojenia na mieru v živom knižničnom prevedení.

Pozri ďalšie naše produkty

Vytvorte si
vašu vlastnú

Každý náš kúsok je unikátny a robený na mieru. Cena sa odvýja od rozmeru, materiálu a náročnosti prevedenia.

Orientačná cena knižnice

od 1100 eur

Prihláste sa

Dostávajte novinky z našej dielne

  Pomôžeme vám doladiť vašu predstavu, poradíme vám s návrhom tvaru, materiálu alebo s celkovým riešením pre váš domov či prevádzku. Stačí sa ozvať mailom alebo telefonicky. Sme tu pre vás.

  Kontaktujte nás

  +421 918 136 164
  chcem@ajnafch.com

  Showroom a výroba:
  Kopčianska 20/D
  851 01 Bratislava

  No products in the cart.

  Loading...