Ako pracujeme

Počúvame klienta a jeho zamestnancov, chápeme jeho hodnoty, používame neobmedzenú kreatívu

Nevšedné riešenia na mieru pre váš office, verejný priestor, gastro ale aj domácnosť

Dodávame riešenia na mieru z kvalitných materiálov. Navrhujeme neobyčajný dizajn, ktorý inde nenájdete. Ajnfach je prvé štúdio, ktoré spája nábytok s online riešeniami – tvoríme SMART FURTINURE.

Pracovné postupy a naša špecializácia 

Postupnosť krokov, ktoré sme vypracovali na základe skúseností, pretavujeme do každého projektu. Či ide o veľký kancelársky alebo verejný priestor alebo domácnosť. S klientmi jednáme vždy osobne a s individuálnym prístupom. Neposielame cenové ponuky bez poznania klienta a jeho predstáv.

Špecializujeme sa predovšetkým na klientelu, ktorá miluje odlišnosť a exkluzivitu v podobe reálneho dreva. Naše výrobky odzrkadľujú fantáziu a praktickosť. V neposlednom rade sa zameriavame na IoT segment. Z nábytku robíme aj online predmety, ktoré môžu byť súčasťou smart kancelárií alebo domácností.

01  

Oboznámenie sa s predstavou klienta

Náš proces sa začína priamo u klienta. Vždy všetko konzultujeme a radi si prejdeme všetky predstavy klienta. Máme vytvorenú metodiku, ktorou získame podstatné informácie k poznaniu všetkých požiadaviek a kritérií na finálny produkt. Snažíme sa pochopiť hodnoty zákazníka.


02  

Moodboard ako vizuálna pomôcka

Po prvotnej konzultácii vypracujeme pre klienta návrh rozloženia jednolivých nábytkov v priestore, ktorého súčasťou je aj tzv. moodboard. Ten pomenúva budúcu atmosféru priestoru a načrtava možnú podobu priestorov, nábytkov a doplnkov v ňom. 

03 

Cenotvorba a plán prác

Cenová ponuka spolu s návrhom plánu prác, či už ako celok alebo vo fázach prichádza na rad po zladení sa s klientom a vzájomnom pochopení riešenia. V prípade, že ide o obsiahlu realizáciu aj v časti návrhu, prvotný moodboard, 3D návrh a rozloženie sú naceňované tiež vopred podľa metráže priestoru.

04  

Realizácia

Klienta ihneď po súhlase s návrhom riešenia a potvrdením cenovej ponuky informujeme o postupe prác a ich predpokladanom termíne ukončenia. Realizáciu vykonávame vačšinou my, keďže sme autormi aj mnohých umeleckých prvkov. Pokiaľ však klient trvá na realizácii ďalším dodávateľom, nie je to problém. Mnohokrát spolupracujeme s architektmi, pre ktorých vyrábame nábytkové prvky.

Potrebujete dokončiť Váš priestor? Poďme spolu o tom diskutovať.

Stačí nám dať echo a my sa s vami čo najskôr spojíme a radi rozoberieme vašu požiadavku a predstavy.