Kto je Ajnfach?

Sme moderná a kreatívna stolárska dielňa. Zameriavame sa na výrobu dizajnových masívnych nábytkov, ktoré dopĺňame o šatndardné nábytkové vybavenie pre domácnosti, kancelárie a verejné priestory.

Instagram: @ajnfach_woodworks  Facebook: @ajnfach_woodworks
 

Stručné intro

Vyrábame nábytok na mieru pre klientov,  ktorí chcú,  aby ich priestor korešpondoval s aktuálnymi dizajnovými a funkčnými potrebami. Venujeme sa predovšetkým individuálnym želaniam na mieru. Dôraz kladieme na neunifikované a neštandardné riešenia mimo veľkých dodávateľov. Navrhujeme a vyrábame masívny nábytok. Takmer všetko ručne, ale predovšetkým poctivo.  Máme radi voľnú ruku a dôveru klienta. Nie sme klasickí architekti, skôr umelci. Sme unikátni tým, že priestoru vieme dať dušu, život a dlhotrvácnosť.

Filozofia

Všetko je možné.  Zhmotníme sny,  emócie, príbehy.  Nič nie je nemožné, preto spolu s klientom hľadáme riešenia. Vždy využívame iba prvotriedne drevo z celého sveta.  Masív rôznych druhov a prvotriednej kvality spolu s rôznymi preglejkami a inými druhmy masívnych materálov. Opracovanie aj finalizácia prebieha v našej dielni. Spolupracujeme so slovenskými remeselníkmi, prostredníctvom ktorých vie byť váš výsledný produkt dokonalá a funkčná zmes materiálov a prevedení.

Služby

  • zameranie a návrh nábytkových riešení
  • konzulácie a dizajnové riešenia
  • Výroba masívneho a štandardného nábytku pre domácnosti, kancelária a verejné priestory